قوانین استفاده از بادوم

این توافق‌نامه ای است بین شخص شما و بادوم. استفاده ازخدمات بادوم منوط به توافق شما با این قوانین صورت می گیرد. لطفاً قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از برنامه با دقت مطالعه کنید. با نصب و استفاده شما از بادوم این چنین در نظر گرفته می‌شود که شما قوانین بادوم را بدون شرط پذیرفته اید.

اگر شما با هر یک از قوانین این صفحه موافق نیستید می بایست استفاده از این برنامه را متوقف کنید. لطفا توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین ممکن است منجر به بسته شدن تمام یا بخشی از حساب کاربری شما شود.

بادوم تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و هرگونه استفاده‌ی مغایر با این قوانین برعهده‌ی کاربر بوده است و تیم بادوم اختیار حذف آن کاربر و صفحه را به طور کلی خواهد داشت.

بادوم حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر تیم بادوم لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آن‌ها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

بادوم صرفاً برای ثبت لحظات کودکان زیر 7 سال طراحی شده است و اختیار حذف هرگونه مطلب و تصویری خارج از این محدوده را دارد.

شما برای استفاده از خدمات بادوم باید یک شخص واقعی باشید. حساب های کاربری که با روبات ها یا دیگر روش های ثبت نام خودکار در بادوم ثبت نام می شوند مجاز شناخته نمی شوند.

شما منحصراً مسئول حفظ و نگهداری، محرمانه بودن و امنیت حساب کاربری خود هستید. بادوم هیچ مسئولیتی در قبال این اطلاعات ندارد. شما مسئول تمامی داده‌ها یا فعالیت هایی که تحت حساب کاربری شما مبادله یا انجام می شود خواهید بود( حتی زمانی که این فعالیت ها توسط افرادی به جز شخص شما انجام شود که به حساب کاربری شما دسترسی دارند). شما اجازه ندارید که این خدمات را در راستای اهداف غیر قانونی و یا غیر مجاز استفاده کنید.

بادوم هیچ گونه مسئولیتی در قبال حفظ و نگهداری خاطرات در مرور زمان ندارد.

در صورت بروز هرگونه خرابکاری توسط اشخاص و یا روبات‌های هرزه‌نویس، تیم بادوم مختار به مسدودکردن آدرس آی‌پی مبدا است. در صورتی که آی‌پی شما به اشتباه در لیست محدودیت قرار گرفت، می‌توانید مشکل را با ما در میان بگذارید.

اتصال موبایل شما به اینترنت جهت به روزرسانی حساب شما و اطلاعات لازم است که در صورت استفاده از داده تلفن همراه برای استفاده از اینترنت برای شما هزینه دارد که بر طبق توافق شما و شرکت تامین کننده ارتباطات موبایل شما خواهد بود.

اپلیکشن بادوم برای استفاده شخصی شما طراحی شده و دیکامپایل، مهندسی معکوس، بازنشر، فروش مجدد یا هرگونه استفاده تجاری از آن ممنوع است.

نام تجاری، تمامی محصولات و سرویسهای تولیدی بادوم از جمله اپلیکیشن‌، وبسایت و غیره مشمول قانون حمایت از حقوق مؤلف می‌باشد.

محرمانگی

بادوم تضمین می‌کند هیچ داده‌ی شخصی را که برای ارائه‌ی خدماتش ضروری نیست، جمع‌آوری نکند، علاوه براین بادوم اطلاعات ثبت شده از کاربران خود را محرمانه تلقی می‌نماید.این اطلاعات به صورت رمزنگاری شده به سرورهای بادوم ذخیره می‌گردند و مگر با دستور مستقیم مراجع قضایی جمهوری اسلامی ایران، در اختیار هیچ شخص سومی قرار داده نمی‌شوند.

بادوم حق استفاده از اطلاعات آماری بدست آمده از روند کار سیستم را جهت ارتقای خدمات و سرویسها، برای خود محفوظ می‌داند.

حذف اطلاعات

طبق این توافقنامه شما توافق می کنید که بادوم این حق را دارد که به صلاح‌دید خودش اقدام به حذف اطلاعات شما به هر دلیلی نماید. این دلایل می تواند شامل این موارد باشد: چنانچه شما از این سرویس سو استفاده کرده باشید، به این توافقنامه پایبند نبوده، به حقوق افراد دیگر تجاوز کرده باشید و مواردی از این قبیل... همینطور شما بر این موضوع توافق می نمایید که ممکن است قطع دسترسی شما به این سرویس و یا مسدود شدن حساب کاربریتان بدون اطلاع قبلی باشد و اینکه ممکن است بادوم با مسدود کردن حساب کاربری شما کلیه اطلاعات و فایلهای مرتبط با شما را حذف نماید.

لغو و فسخ حساب کاربری

در صورتی که به هر دلیلی قصد لغو حساب کاربری خود را دارید باید از طریق سامانه پشتیبانی درخواست لغو عضویت خود را برای بادوم ارسال کنید که در این صورت تمامی فایل‌هایی که شما تا قبل از آن در بادوم قرار داده اید از دید کاربران حذف خواهد شد. این اطلاعات بعد از حذف قابل بازیابی نخواهد بود.

درصورت عدم رعایت قوانین، بادوم حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم، حذف حساب کاربری و اطلاعات ، پیگرد قانونی و دریافت خسارت از کاربر را دارد و کاربر موظف به جبران کلیه خسارات و هزینه وارده بر بادوم می باشد.